Yüklənir...

shape shape shape shape

City University of London

City University of London

Bu Qurum Haqqında

City, University of London

Nje universitet i vendosur ne zemer te rrethit te zhvilluar te biznesit ne Londer, qe investon realisht ne shkollimin sa me te mire te studenteve te tij.
Te diplomuarit nga City, kane te garantuar nje karriere te suksesshme, ne saje te lidhjeve te shkelqyera te universitetit me bizneset.

Pse City:

 • E vendosur ne qyetetin #1 studentor, Londer
 • Universitet Internacional me studente nga mbi 160 shtete
 • Pjese e Top 15 universiteteve me te mira per nga prespektiva nderkombetare
 • Ne Top 15 e universiteteve qe shpenzojne me shume £ per student ne burime dhe ndertesa

Ne City, University of London do te keni mundesi te studioni programe si:

 • Accounting and Finance 
 • Aeronautical Engineering
 • Manufacturing Engineering
 • Business and Economics
 • Communication and Media Studies 
 • Journalism & Publishing
 • Public Relations

"Kisha degjuar gjera te mrekullueshme per City, nga studente dhe agjensi studentesh. Universiteti ka super reputacion, dhe studentet gjejne pozicione shume te mira pune pak muaj pas diplomimit. Fale aftesive te marra ne City, sot kam pozicionin e punes qe deshiroja." - Oscar nga Kolumbia

bg

Bütün suallarınız üçün bizimlə əlaqə saxlayın