Yüklənir...

shape shape shape shape

University of Salford

University of Salford

Bu Qurum Haqqında

University of Salford

University of Salford eshte i vendosur ne Manchester, nje nga qytetet me te medhenj dhe dinamike. Duke studiuar ne Salford, ju do te jeni te mirepergatitur per karrieren tuaj te ardhshme, duke ju siguruar nje diplome te njohur dhe te respektuar gjeresisht.

Disa nga arsyet pr te zgjedhur Salford Univesity:

  • Lidhje te forta industriale;
  • Infrastrukture e mrekullueshme brenda kampusit;
  • Studente nga mbi 100 shtete, diversitet kulturor;
  • Mbi 50 organizata studentore dhe mbi 40 klube sporti pjese e te cileve mund te jeni dhe ju;

Ky universitet ju ofron programin e studimit Bachelor per degen:

  • Petroleum and Mechanical Engineering

Nje nga gjerat me te rendesishme per mua eshte siguria, dhe akomodimi ne kete qyetet eshte vertet i sigurte. Stafi pedagogjik eshte i mrekullueshem dhe i gatshem per tju ndihmuar ne cdo kohe. - Priya nga Sri Lanka. 

bg

Bütün suallarınız üçün bizimlə əlaqə saxlayın